Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda
| Wi-Fi WiFi | Rolstoeltoegankelijk | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda Sainte-Anne van 65 m² ligt op 2 km van de Anse des Rochers en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.
Deze 2-slaapkamer villa biedt een eersteklas locatie op 15 minuten rijden tot de Habitation Zevallos, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals het strand Bois Jolan ervandaan liggen. Karaib Rider's Park is binnen 7 km van deze villa gesitueerd. De gesitueerde in Sainte-Anne Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda is op rijafstand van 10 minuten vanaf de gezinsvriendelijke Karukera Land gelegen.
Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een bubbelbad, een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger en handdoeken voor het comfort van de gasten.
In Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda vind je een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Restaurant Les Cocotiers ligt op 450 meter van deze accommodatie en biedt Caribische gerechten aan. Les Cocotier busstation bevindt zich op slechts een paar stappen van de 1-badkamer woning en biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving.
- Locale bezienswaardigheiden
- Lambi3692 km
- Anse du Belley4318 km
- Karukera Land4585 km
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet28 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijk
- Alleen volwassenen
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ligstoelen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Terras
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda?
Gasten van Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda kun je aanbevelen?
Gasten van Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda kunnen eten in Restaurant Les Cocotiers restaurant, dat Caribische gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden staat deze villa toe?
Deze villa accepteert betalingsmethoden zoals Visa, Mastercard en Cheque (alleen binnenlands). - ❓
Is er een keuken in Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda?
Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Sainte-Anne zijn de Habitation Zevallos en de Anse des Rochers, die respectievelijk op 7 en 2 km van Les Nuits De L'Anse - Villa Alamanda liggen. Daarnaast is het Karaib Rider's Park (8 km) ook een aanrader om te bezoeken.